INDEX

STRONA GŁÓWNA

OFERTA KSIĄŻEK

 

 

 

 

 

Gra va Banque

by

Jean-Marc Kania

 

 

 

 

Paryż – niepowtarzalne miejsce na świecie, pełne miłości i piękna. Istna mekka dla wszystkich, którzy pragną choć raz przeżyć coś niezwykłego. Wystarczy pomyśleć nazwę tego miasta, aby przenieść się do krainy marzeń. A co dopiero być Paryżaninem! Takie szczęście miał pewien młody doktor filozofii – Jean-Paul de Frouste, o którego przygodach jest ta książka.

Po Arsen’ie Lupin czas na Jean-Paul’a de Froste!

 

 

Gra va Banque

by

Jean-Marc Kania

 

 

 

 

 

Slajd1

OKŁADKA PRZEDNIA

 

Slajd1

GRAFIKA

 

Jean-Paul ukończył filozofię na prestiżowym uniwersytecie paryskim. Niestety filozofia nie zapewnia odpowiedniego standardu życia, jakkolwiek dostarcza świetnej rozrywki intelektualnej. Z czegoś jednak trzeba płacić rachunki! Kierując się tak prostą logiką, Jean-Paul pewnego dnia postanowił znaleźć bardziej lukratywne i dochodowe zajęcie niż filozofowanie. Był realistą. Wziął pod uwagę dziedziny adekwatne do swoich możliwości i zainteresowań. Rozważył dwie: politykę i elitarną przestępczość. Po krótkim namyśle doszedł do wniosku, że te z pozoru odległe profesje mają wiele wspólnego, z tą różnicą, że polityka, w przeciwieństwie do przestępczości, jest zazwyczaj chroniona przez prawo, choćby było ono łamane. Zainteresował się więc profesją, w której główne role grają przedstawiciele prawa i przestępcy, często zamieniając się rolami.

Jak to zwykle bywa, szczególnie z przystojnymi Francuzami, Jean-Paul wykonywał swoją nową, ale jakże ekscytującą pracę, w towarzystwie pięknych, i jak się okaże, wykształconych kobiet. Częste z nimi spotkania przepełnione były nie tylko miłością i erotyką, ale również rozmowami na tematy o sztuce, filozofii czy fizykalnych aspektach naszych ludzkich zachowań. Jean-Paul w sposób niemal mistrzowski połączył przyjemność z pracą, co wspaniale synchronizowało i zarazem wspomagało jego pierwszy projekt, któremu nadał nazwę „Gra va Banque”.

Zapraszamy Państwa na odbycie inspirującej podróży pełnej przygód w towarzystwie Jean-Paul’a i jego przyjaciół. Mamy nadzieje, że uczestniczenie w niej dostarczy Państwu ciekawej zabawy intelektualnej i nie tylko.  

 

---

 

W tekście znajdują się słowa i pojęcia, które mogą wydawać się niezrozumiałe, szczególnie neologizmy stworzone przez autora, dlatego w dziale – „Definicje Wybranych Terminów” podane są ich krótkie wyjaśnienia.

Tym z Państwa, którzy chcieliby bliżej poznać główne postacie, polecamy przeczytanie książek: Urojenie a Rzeczywistość oraz Nie-Kontrolowane Rozmowy (zbiór esejów), autorstwa Jean-Marc Kani.

 

 

 

© ALL CONTENT COPYRIGHTED BY JEAN-MARC KANIA © since 2022

 

 

JMK EYS 2

 

 

WORDS HAVE THE POWER

SŁOWA MAJĄ MOC

 

 

BEST BOOKS

 

---

 

 

 

E-booka: 44 zł

Pole tekstowe: ► ZAMÓW
 

 

 


DANE PUBLIKACYJNE I INFORMACJE

TYTUŁ GŁÓWNY:

GRA VA BANQUE

PODTYTUŁ:

NIE-KONTROLOWANE ROZMOWY

KATEGORIA: beletrystyka

ISBN: 978-83-913227-1-0

JĘZYK: Polski

AUTOR: Jean–Marc Kania

WŁAŚCICIEL PRAW:

ALL RIGHTS RESERVED © COPYRIGHT © 2022 by Jean-Marc Kania

WYDAWCA: YOMOKO Poland

DATA PUBLIKACJI: Maj 2022

FORMAT WYDANIA: PDF

WYMIAR PDF: 5,55 x 7,91 cale (A5); 206 strony

ROZMIAR PLIKU PDF: 5,60 MB

RODZAJ ZABEZPIECZENIA:

Prawa autorskie; Watermark nie widoczny; 8-znakowy numer licencji, publikowany wraz z nazwiskiem Czytelnika na każdej stronie E-booka w stopce.

WARUNKI DOSTEPU:

Na trzech czytnikach, będących własnością Czytelnika, który zakupił E-booka; kopiowanie, drukowanie i udostępnianie zabronione.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUBLIKACJE

 

FORMULARZE

 

REGULACJE PRAWNE

 

KONTAKT

 

 

 

 

Poprzez niniejszą stronę internetową można zakupić wyłącznie E-booki autorstwa Jean-Marc Kani. Publikacje, w formie papierowej, dostępne są poprzez inne źródła, wskazane na tej stronie.

 

 

 

KONTAKT

ZAMÓW

ODSTĄPIENIE

dot. odstąpienia od umowy

REKLAMACJA

Pozostałe formularze wymienione są w Regulaminie Zakupu i dostępne są, zależnie od zlecanej usługi.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN ZAKUPU E-BOOKÓW

COPYRIGHT

strony <https://www.bestbooks-only-eu>