STRONA GŁÓWNA

 

INDEX

 

 

JMK EYS 2

 

JMK EYS 2

 

 

 

 

 

 

SCIENCE

PHILOSOPHY

ARTS

 

 

 

WORDS HAVE THE POWER

 

 SŁOWA MAJĄ MOC

 

BEST BOOKS

 

O AUTORZE

Jean-Marc Kania

Ph.D., Eng. Sc. D., University professor (retd)

 

JMK EYS 2

 

 

 

 


Amerykański filozof i myśliciel. Zajmuje się zastosowaniem nauk podstawowych do wyjaśniania istoty bytu Natury i jej ewolucyjnego produktu – człowieka w aspekcie optymalizacji systemów społeczno-ekonomicznych, tj. poszukiwania doktryny, dzięki której byt jednostki i społeczeństwa byłby realizowany na znacznie wyższym poziomie zarówno intelektualnym, jak i ekonomicznym. Efektem tej pracy badawczej jest m.in. książka „SEDNO”.

Autor Filozofii Wartości Bytów, wywodzącej się z praw Natury (fizycznych), na której pryncypiach sformułował podstawy funkcjonowania Demokracji D.E.S. – systemu ekonomiczno – społecznego, pozbawionego w maksymalnie możliwy sposób paradoksu demokracji i wynikających z tego patologii.

Twórca m.in. Prioteorii, Strefy Nieoznaczoności – NK, Syndromu Autostrady, Doktryny Potrzeb, Zasady Współistnienia Odrębnych Bytów – CANI, Dekalogu D.E.S., podstaw Demokracji D.E.S. oraz Intermedializmu.

Autor wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych, a ostatnio także książek beletrystycznych.

Jego motto brzmi:

WPRAWDZIE człowiek jest dziełem Natury, ale to on jest głównym projektantem bytu społecznego, zatem, co stoi na przeszkodzie, aby zmienić naszą ludzką rzeczywistość na lepszą, pozostawiając ideologie ideologom.           

 

 

 

 

 

PUBLIKACJE

 

FORMULARZE

 

REGULACJE PRAWNE

 

KONTAKT

 

 

 

 

Poprzez niniejszą stronę internetową można zakupić wyłącznie E-booki autorstwa Jean-Marc Kani. Publikacje, w formie papierowej, dostępne są poprzez inne źródła, wskazane na tej stronie.

 

 

 

KONTAKT

ZAMÓW

ODSTĄPIENIE

dot. odstąpienia od umowy

REKLAMACJA

Pozostałe formularze wymienione są w Regulaminie Zakupu i dostępne są, zależnie od zlecanej usługi.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN ZAKUPU E-BOOKÓW

COPYRIGHT

strony: https://www.bestbooks-only-eu